slajd PRESTIZ
slajd PRESTIZ
01
Idealne ciało

Wyjątkowy Pakiet składający się z kilku zabiegów. Rozpoczyna się rajskim peelingiem grejpfrutowym całego ciała, po którym skóra zostanie oczyszczona z martwego naskórka, a tym samym stanie się gładka i aksamitna. Następnie, w gabinecie jacuzzi czeka ciepła kąpiel, która przygotuje ciało do niezwykłego grejpfrutowego masażu klasycznego całego ciała. Zakończeniem jest okład, który wspomoże wchłanianie składników aktywnych. Ekstrakt z grejpfruta zapobiega zmęczeniu psychicznemu, jest uznany jako jeden z najbardziej skutecznych naturalnych leków antydepresyjnych.

Czas: 140 min.

420 zł

PRESTIZ ZDJECIE
PRESTIZ ZDJECIE
PRESTIZ ZDJECIE
02
Luksus orientu

Orientalny Pakiet stworzony z kilku zabiegów. Pierwszym etapem jest rewitalizujący i odżywczy peeling całego ciała. Następnie, w gabinecie jacuzzi czeka ciepła kąpiel, która przygotuje ciało do niezwykłego orientalnego masażu JAMBIRA PINDA SWEDA z użyciem gorących stempli wypełnionych aromatycznymi ziołami. Masaż ten to tradycyjny masaż ajurwedyjski mający za zadanie redukcję tkanki tłuszczowej, oczyszczenie organizmu z toksyn, poprawienie stanu i napięcia skóry, a dodatkowo jest skutecznym masażem relaksacyjnym. Na zakończenie wykonany jest orientalny okład całego ciała. Jest to zabieg doskonały zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Czas: 150 min.

480 zł

03
Czekoladowa euforia

Pakiet stworzony dla miłośników czekoladowego szaleństwa. Pierwszy etap to radosny i aromatyczny peeling całego ciała o zapachu karmelu. Następnie, w gabinecie jacuzzi czeka ciepła kąpiel, która przygotuje ciało do niezwykłego masażu klasycznego na bazie oleju relaksującego z karmelu i czekolady. Biała czekolada zwiększa elastyczność i nadaje skórze gładkość czyniąc ją aksamitną. Aromatyczny, fascynujący, karmelowy akcent z czekoladową nutą da poczucie szczęścia i relaksu.

Czas: 110 min.

290 zł

PRESTIZ ZDJECIE
PRESTIZ ZDJECIE
04
Wspomnienie lata

Aromatyczny Pakiet składający się z kilku zabiegów, rozpoczyna się od wygładzającego peelingu całego ciała. Po peelingu wykonujemy masaż gorącymi kamieniami na oleju, który jest kompozycją wyciągów i cząstek z roślin pietruszki oraz wąkrotki azjatyckiej. Zabieg zakończony jest okładem całego ciała, podczas którego wykonany jest wyjątkowy masaż twarzy. Rytuał swoim aromatem skoszonej trawy przenosi w czas wakacji, beztroski i lata. Jest to zabieg doskonały zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Czas: 140 min.

470 zł

05
Prestiż SPA

Luksusowy Pakiet stworzony dla osób potrzebujących szczególnego odprężenia. Zabieg rozpoczyna peeling całego ciała, który odświeży i wygładzi skórę. Następnie, w gabinecie jacuzzi czeka ciepła kąpiel, która przygotuje ciało do wyjątkowego Hawajskiego masażu LOMI LOMI na oleju, którego głównym składnikiem aktywnym jest wyciąg z sosny o działaniu rozluźniającym i anty depresyjnym. Po masażu wykonany zostaje okład całego ciała. Rytuał ten to doskonały sposób na relaks i wyciszenie zmysłów. Po zabiegu na ciało, w gabinecie kosmetycznym wykonany zostanie zabieg pielęgnacyjny twarzy z maska modelującą ACADEMIE oraz henna brwi i rzęs z regulacja. Jest to zabieg dedykowany dla kobiet.

Czas: 200 min.

590 zł

06
Męskie tytanowe ciało

Pakiet prawdziwego mężczyzny składający się z dwóch zabiegów. Pierwszym etapem jest ciepła kąpiel w gabinecie jacuzzi, która przygotuje ciało do wyjątkowego masażu sportowego na bazie oleju o męskiej nucie zapachowej. Masaż ma na celu przede wszystkim zmniejszenie zmęczenia organizmu, które jest efektem zwiększonego wysiłku fizycznego. Masaż ten łączy w sobie różne techniki, jest wykonywany energicznie, z dużą siłą, przy zastosowaniu następujących technik: rozcierania, ugniatania i oklepywania. Stosuje się go zarówno przed wysiłkiem fizycznym, jako uzupełnienie rozgrzewki, ale także jak i po wysiłku, dla przyspieszenia procesów regeneracyjnych. Rytuał dedykowany jest dla Panów o podwyższonej aktywności fizycznej.

Czas: 100 min.

230 zł

PRESTIZ liście