slajd PRESTIZ
slajd PRESTIZ
01
Luksus jedwabiu

Wyjątkowy Pakiet składający się z kilku zabiegów, rozpoczynający się od wygładzającego peelingu całego ciała, który odświeży i idealnie wygładzi skórę. Następnie w gabinecie jacuzzi czeka ciepła kąpiel, która przygotuje ciało do kolejnego etapu jakim jest masaż relaksacyjny na mleczku z jedwabiu. Masaż bogaty w aminokwasy: alanina, glicyna i seryna, które regenerują i przeciwdziałają przebarwieniom, pozostawi Twoją skórę jedwabiście gładką i błyszczącą.

Czas: 140 min.

690 zł

PRESTIZ ZDJECIE
PRESTIZ ZDJECIE
PRESTIZ ZDJECIE
02
Luksus orientu

Orientalny Pakiet stworzony z kilku zabiegów. Pierwszym etapem jest rewitalizujący i odżywczy peeling całego ciała. Następnie, w gabinecie jacuzzi czeka ciepła kąpiel, która przygotuje ciało do niezwykłego orientalnego masażu gorącymi kamieniami. Masaż ten to tradycyjny zabieg mający za zadanie oczyszczenie organizmu z toksyn, poprawienie stanu i napięcia skóry, a dodatkowo jest skutecznym masażem relaksacyjnym. Na zakończenie wykonany jest orientalny okład całego ciała. Jest to zabieg doskonały zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Czas: 140 min.

690 zł

03
Prestiż SPA

Luksusowy Pakiet stworzony dla osób potrzebujących szczególnego odprężenia. Zabieg rozpoczyna peeling całego ciała, który odświeży i wygładzi skórę. Następnie, w gabinecie jacuzzi czeka ciepła kąpiel, która przygotuje ciało do wyjątkowego Hawajskiego masażu LOMI LOMI na oleju, którego głównym składnikiem aktywnym jest wyciąg z sosny o działaniu rozluźniającym i anty depresyjnym. Po masażu wykonany zostaje okład całego ciała. Rytuał ten to doskonały sposób na relaks i wyciszenie zmysłów. Po zabiegu na ciało, w gabinecie kosmetycznym wykonany zostanie zabieg pielęgnacyjny twarzy z maska modelującą ACADEMIE. Jest to zabieg dedykowany dla kobiet.

Czas: 200 min.

1000 zł

PRESTIZ ZDJECIE
PRESTIZ ZDJECIE
04
Idealne ciało

Wyjątkowy Pakiet składający się z kilku zabiegów. Rozpoczyna się rajskim peelingiem grejpfrutowym całego ciała, po którym skóra zostanie oczyszczona z martwego naskórka, a tym samym stanie się gładka i aksamitna. Następnie, w gabinecie jacuzzi czeka ciepła kąpiel, która przygotuje ciało do niezwykłego grejpfrutowego masażu klasycznego całego ciała. Zakończeniem jest okład, który wspomoże wchłanianie składników aktywnych. Ekstrakt z grejpfruta zapobiega zmęczeniu psychicznemu, jest uznany jako jeden z najbardziej skutecznych naturalnych leków antydepresyjnych.

Czas: 140 min.

650 zł

05
Czekoladowa euforia

Pakiet stworzony dla miłośników czekoladowego szaleństwa. Pierwszy etap to radosny i aromatyczny peeling całego ciała o zapachu karmelu. Następnie, w gabinecie jacuzzi czeka ciepła kąpiel, która przygotuje ciało do niezwykłego masażu klasycznego na bazie oleju relaksującego z karmelu i czekolady. Biała czekolada zwiększa elastyczność i nadaje skórze gładkość czyniąc ją aksamitną. Aromatyczny, fascynujący, karmelowy akcent z czekoladową nutą da poczucie szczęścia i relaksu.

Czas: 110 min.

580 zł

06
Męskie tytanowe ciało

Pakiet prawdziwego mężczyzny składający się z dwóch zabiegów. Pierwszym etapem jest ciepła kąpiel w gabinecie jacuzzi, która przygotuje ciało do wyjątkowego masażu sportowego na bazie oleju o męskiej nucie zapachowej. Masaż ma na celu przede wszystkim zmniejszenie zmęczenia organizmu, które jest efektem zwiększonego wysiłku fizycznego. Masaż ten łączy w sobie różne techniki, jest wykonywany energicznie, z dużą siłą, przy zastosowaniu następujących technik: rozcierania, ugniatania i oklepywania. Stosuje się go zarówno przed wysiłkiem fizycznym, jako uzupełnienie rozgrzewki, ale także jak i po wysiłku, dla przyspieszenia procesów regeneracyjnych. Rytuał dedykowany jest dla Panów o podwyższonej aktywności fizycznej.

Czas: 100 min.

480 zł

PRESTIZ liście