slajd PRESTIZ
slajd PRESTIZ
Oferta dla firm

Odpowiednio docenieni pracownicy dostrzegają sens swojej pracy, samoistnie chcą poprawiać swoją skuteczność i nie boją się nowych wyzwań. Nawet najdrobniejsze wyrazy uznania motywują ich do dalszego rozwoju, podnoszenia standardów i osiągania najefektywniejszych wyników w pracy, co stanowi klucz do sukcesu Państwa firmy. 

Za powierzone zaufanie, warto odwdzięczyć sie także lojalnym klientom, a partnerom biznesowym za dotychczasowe pozytywne relacje i owocną współpracę w przyszłości. Jasne jest, że ich zaangażowanie wypada nagrodzić. Idealnym wyrazem wdzięczności będzie zaproszenie do SPA!

Specjalnie dla Pracodawców, Szefów Firm i Instytucji przygotowaliśmy ofertę grupowych bonów upominkowych, uwzględniającą system atrakcyjnych rabatów. Podmiotom zainteresowanym naszą ofertą, oprócz korzystniejszych warunków zakupu bonów upominkowych gwarantujemy dodatkowo:

  •  Możliwość personalizacji bonów.
  • Długi okres ważności bonów (6 miesięcy).
  • Możliwość łączenia bonów, dopłaty gotówką lub przelewem.
  • Łatwy sposób zamawiania bonów drogą internetową, z szybkimi płatnościami on-line.
  • Stały dostęp do oferty naszego salonu z szeroką gamą zabiegów zarówno kosmetycznych jak i SPA, dzięki czemu bon upominkowy spełni oczekiwania kobiet i mężczyzn, a także stanowić będzie oryginalny prezent dla każdej grupy docelowej.
  • Możliwość dodania do bonu upominku w formie np. zestawu kosmetyków.
  • Możliwość wystawienia faktury VAT.
W celu uzyskania oferty prosimy o wypełnienie poniższego formularza.
Formularz kontaktowy
Dane firmy
Dane osoby kontaktowej
Dane dotyczące zapytania ofertowego

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania w formie wiadomości sms lub e-mail informacji dotyczących oferty handlowej oraz informacji marketingowych administratora, tj. Zakładu Produkcyjno Usługowo Handlowy Elizabeth Konin Leszczyńska Żywioł spółka jawna z siedzibą w Koninie (kod pocztowy 62-500) przy ul. Leszczynowej 23, wpisana do KRS pod numerem 0000093781.

W ciągu 3 dni prześlemy Państwu spersonalizowaną ofertę.
PRESTIZ liście