slajd PRESTIZ
02
Henna

Henna to naturalna metoda podkreślania rzęs oraz wyrównywania brwi. Krótki zabieg, który nada spojrzeniu głębię i wyrazistość. Polecany dla osób o jasnej lub średnio ciemnej oprawie oczu. Sprawia on, że oczy stają się wyraźniejsze i nie trzeba codziennie używać tuszu do rzęs. Po hennie brwi zaleca się wykonać także ich regulację. Kolor brwi można poprawiać co dwa tygodnie. Rzęsy nie wymagają tak częstego farbowania, wystarczy jeden zabieg w miesiącu.

Henna brwi i rzęs + regulacja woskiem - do 25 min.

45 zł

Henna brwi, rzęsy + regulacja - do 25 min.

45 zł

Henna brwi i rzęsy, bez regulacji - do 15 min.

35 zł

Henna brwi + regulacja - do 15 min.

35 zł

Henna bez regulacji - do 15 min.

25 zł

Henna rzęs + regulacja brwi - do 15 min.

35 zł

Henna rzęs - do 15 min.

28 zł

Regulacja brwi woskiem - do 10 min.

25 zł

Regulacja brwi pęsetą - do 10 min.

20 zł

PRESTIZ ZDJECIE
PRESTIZ ZDJECIE
PRESTIZ ZDJECIE
03
Henna pudrowa

Jeżeli lubisz naturalny efekt brwi to usługa przeznaczona jest dla Ciebie. Robiąc hennę pudrową pokazujemy piękno naturalnych brwi.

Kosmetolog dobierze odpowiedni kolor oraz kształt dopasowany do owalu Twojej twarzy. Po precyzyjnie wykonanym zabiegu twarz będzie wyrazista i brwi będą podkreślały oczy oraz fryzurę.

Henna pudrowa, dzięki bogatej gamie kolorów pozwala na mieszanie jej, co pozwala uzyskać kolory nie tylko czarny, brązowy, czy grafitowy, ale również w odcieniu ciepłym lub chłodnym. Naturalna  henna pudrowa to również jedna z form pielęgnacji brwi. W jej skład wchodzą rośliny bogate w składniki odżywcze jak i nawilżające powodują efekt na 6 tygodni. Wysoka zawartość żelaza i keratyny stymuluje wzrost włosa. Bogactwo naturalnych składników zawartych w hennie pudrowej powoduje, że zabieg ten nie tylko jest upiększający nas, ale także pielęgnujący włosy i skórę. Po zabiegu brwi mają wygląd zdrowy i lśniący.

Zabieg koloryzacji henną pudrową charakteryzuje się długą trwałością. Oprócz włosów henna farbuje skórę, która trzyma się do 2 tygodni. Na włosach efekt utrzymuje się do 6 tygodni.

50 min.

105 zł

04
NATURALNY LIFTING RZĘS

Trwała na rzęsy to krótki zabieg, który naturalnie podkręci Twoje rzęsy. Poprzez trwałe uformowanie rzęs oczy sprawiają ważenie większych i promiennych. Zabieg wykonywany jest  na każdej długości rzęs.  Już jeden zabieg podwinie Twoje rzęsy na 6-8 tygodni.

Trwała na rzęsy - do 45 min.

100 zł

PRESTIZ ZDJECIE
PRESTIZ ZDJECIE
05
DEPILACJA WOSKIEM

Depilacja woskiem to zabieg polegający na usunięciu zbędnego owłosienia na twarzy i ciele za pomocą ciepłego wosku. Do depilacji stosujemy kremowy wosk o niskiej temperaturze topnienia, który usuwa łodygę włosa, pozostawiając nienaruszony korzeń. Metoda ta ma wiele zalet - odrastające włoski są po każdym kolejnym zabiegu coraz słabsze, a efekt utrzymuje się znacznie dłużej niż po zwykłym goleniu, zazwyczaj przez ok. 3-4 tygodnie, w zależności od typu włosa. Po 3 tygodniach włosy zaczynają być widoczne, po ok. 4 tygodniach depilację należy powtórzyć. 

Wąsik - do 10 min

28 zł

Wąsik + broda - do 10 min.

35 zł

Wąsik, broda, boki - do 10 min.

40 zł

Pachy - do 15 min.

65 zł

Bikini - do 20 min.

75 zł

Łydki - do 30 min.

80 zł

Uda- do 30 min.

80 zł

Całe nogi - do 45 min.

135 zł

Ręce do łokcia - do 25 min.

60 zł

Całe ręce - do 30 min.

85 zł

Klatka piersiowa - do 25 min.

85 zł

Plecy - do 30 min.

100 zł

PRESTIZ liście