slajd PRESTIZ
01
Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1

Przedłużenie rzęs metodą 1:1 spełni marzenia kobiet o pięknych i długich rzęsach. Sprawi, że Twoje spojrzenie będzie głębsze i bardziej wyraziste. Pracując na produktach najwyższej jakości marki Noble Lashes Zapewnimy, że Twoja stylizacja będzie wyglądała lekko i naturalnie.

Przedłużanie rzęs 1:1 - do 110 min.

155 zł

Uzupełnianie rzęs - do 80 min.

115 zł

PRESTIZ ZDJECIE
PRESTIZ ZDJECIE
PRESTIZ ZDJECIE
02
Henna

Henna to naturalna metoda podkreślania rzęs oraz wyrównywania brwi. Krótki zabieg, który nada spojrzeniu głębię i wyrazistość. Polecany dla osób o jasnej lub średnio ciemnej oprawie oczu. Sprawia on, że oczy stają się wyraźniejsze i nie trzeba codziennie używać tuszu do rzęs. Po hennie brwi zaleca się wykonać także ich regulację. Kolor brwi można poprawiać co dwa tygodnie. Rzęsy nie wymagają tak częstego farbowania, wystarczy jeden zabieg w miesiącu.

Henna brwi i rzęs + regulacja woskiem - do 25 min.

35 zł

Henna brwi, rzęsy + regulacja - do 25 min.

33 zł

Henna brwi i rzęsy, bez regulacji - do 15 min.

25 zł

Henna brwi + regulacja - do 15 min.

23 zł

Henna bez regulacji - do 15 min.

19 zł

Henna rzęs + regulacja brwi - do 15 min.

25 zł

Henna rzęs - do 15 min.

20 zł

Regulacja brwi woskiem - do 10 min.

18 zł

Regulacja brwi pęsetą - do 10 min.

15 zł

03
TRWAŁA NA RZĘSY- NATURALNY LIFTING RZĘS

Trwała na rzęsy to krótki zabieg, który naturalnie podkręci Twoje rzęsy. Poprzez trwałe uformowanie rzęs oczy sprawiają ważenie większych i promiennych. Zabieg wykonywany jest  na każdej długości rzęs.  Już jeden zabieg podwinie Twoje rzęsy na 6-8 tygodni.

Henna rzęs GRATIS !!

Trwała na rzęsy - do 45 min.

75 zł

PRESTIZ ZDJECIE
PRESTIZ ZDJECIE
04
DEPILACJA WOSKIEM

Depilacja woskiem to zabieg polegający na usunięciu zbędnego owłosienia na twarzy i ciele za pomocą ciepłego wosku. Do depilacji stosujemy kremowy wosk o niskiej temperaturze topnienia, który usuwa łodygę włosa, pozostawiając nienaruszony korzeń. Metoda ta ma wiele zalet - odrastające włoski są po każdym kolejnym zabiegu coraz słabsze, a efekt utrzymuje się znacznie dłużej niż po zwykłym goleniu, zazwyczaj przez ok. 3-4 tygodnie, w zależności od typu włosa. Po 3 tygodniach włosy zaczynają być widoczne, po ok. 4 tygodniach depilację należy powtórzyć. 

Wąsik - do 10 min

20 zł

Wąsik + broda - do 10 min.

25 zł

Wąsik, broda, boki - do 10 min.

30 zł

Pachy - do 15 min.

40 zł

Bikini - do 20 min.

40 zł

Łydki - do 30 min.

60 zł

Całe nogi - do 45 min.

95 zł

Ręce do łokcia - do 25 min.

45 zł

Całe ręce - do 30 min.

55 zł

Klatka piersiowa - do 25 min.

55 zł

Plecy - do 30 min.

75 zł

05
Makijaż

Idealny makijaż to taki, który jest niewidoczny. Powinien pasować nie tylko do typu urody, ale również do charakteru i temperamentu osoby, która go nosi, ponieważ ma się w nim czuć naturalnie piękna. Dlatego każdą zmianę tworzymy razem z Klientką, tak aby uzyskać najlepszy efekt i wydobyć największe zalety jej urody, a ukryć ewentualne niedoskonałości.

Makijaż na "wielkie wyjścia" poprzedzony jest makijażem próbnym. Wykonujemy go najlepszymi, gwarantującymi jakość i trwałość,  produktami luksusowych marek, takich jak Glazel, Kryolan, Lancôme, Dior czy Artdéco.

Makijaż dzienny - do 50 min.

60 zł

Makijaż wieczorowy - ślubny - do 50 min.

75 zł

Rzęsy na pasku - do 50 min.

70 zł

PRESTIZ liście