slajd PRESTIZ
slajd PRESTIZ
01
Orientalne ujędrnienie- zabieg pobudza przemianę materii, poprawia krążenie krwi, które usuwa toksyny z organizmu.

Rytuał rozpoczyna się od rewitalizującego i odżywczego peelingu całego ciała. Następnym etapem jest masaż klasyczny na orientalnym maśle, które jest kompozycją ziół, naturalnych przypraw i drogocennych mieszanek olejowych z jojoby i migdałów. Na koniec wykonany jest okład podczas którego uwolnią się orientalne aromaty: wanilii, cynamonu, goździków, drzewa herbacianego, działają one jak afrodyzjak, który daje siłę i energię. Jest to zabieg doskonały zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Czas: 110 min.

280 zł

PRESTIZ ZDJECIE
PRESTIZ ZDJECIE
PRESTIZ ZDJECIE
02
Zapach letniej łąki - zabieg regeneruje, nawilża i pozostawia skórę promienną

Aromatyczny rytuał rozpoczyna się od wygładzającego peelingu całego ciała. Po peelingu wykonujemy  relaksacyjny masaż na oleju, który jest kompozycją wyciągów i cząstek z roślin pietruszki oraz wąkrotki azjatyckiej. Rytuał swoim aromatem skoszonej trawy przenosi w czas wakacji, beztroski i lata.  Jest to zabieg doskonały zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Czas: 110 min.

260 zł

03
Rajski grejpfrut- zabieg głęboko nawilża, odmładza i wygładza skórę

Wyszczuplający rytuał rozpoczyna się odżywczym peelingiem całego ciała. Kolejnym etapem jest modelujący masaż całego ciała na bazie masła grejpfrutowego, który zwiększa odporność i aktywnie wpływa na eliminacje toksyn z organizmu. Na zakończenie wykonany jest okład, który wspomoże wchłanianie składników aktywnych. Ekstrakt z grejpfruta zapobiega zmęczeniu psychicznemu, jest uznany jako jeden z najbardziej skutecznych naturalnych leków antydepresyjnych.

Czas: 110 min.

250 zł

PRESTIZ ZDJECIE
PRESTIZ ZDJECIE
04
Karmel i czekolada- zabieg odżywia, nawilża, przywraca poziom wilgoci w skórze

Rytuał rozpoczyna radosny i aromatyczny peeling całego ciała o zapachu karmelu. Następnie wykonywany jest masaż klasyczny na bazie oleju relaksującego z karmelu i czekolady. Biała czekolada zwiększa elastyczność i nadaje skórze gładkość czyniąc ją aksamitną. Aromatyczny, fascynujący, karmelowy akcent z czekoladową nutą da poczucie szczęścia i relaksu.

Czas: 110 min.

270 zł

05
Winna symfonia- zabieg intensywnie działa na wolne rodniki, regenerują i z prawdziwą mocą witalności odżywiają skórę

Rytuał rozpoczyna się ujędrniającym peelingiem całego ciała. Kolejnym etapem zabiegu jest masaż gorącymi kamieniami na bazie przeciw zmarszczkowego oleju z czerwonych winogron. Zawarta duża ilość flawonoidów oraz kwasów owocowych w winogronach, ma silne działanie anty oksydacyjne. Rytuał bogaty jest w witaminy, które tworzą miękką i gładką skórę, przywracają jej elastyczność, dają blask, zmysłowość i tajemniczość. Jest to zabieg doskonały zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Czas: 110 min.

280 zł

06
Dotyk drzew północy- zabieg doskonale odpręża i przywraca energie

Antystresowy rytuał rozpoczyna peeling całego ciała, który odświeży i wygładzi skórę. Następnie wykonany jest relaksacyjny masaż na oleju, którego głównym składnikiem aktywnym jest wyciąg z sosny o działaniu rozluźniającym i anty depresyjnym. Rytuał ten to doskonały sposób na relaks i wyciszenie zmysłów. Jest to zabieg doskonały zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Czas: 110 min.

240 zł

PRESTIZ liście