slajd PRESTIZ
01
Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1

Przedłużenie rzęs metodą 1:1 spełni marzenia kobiet o pięknych i długich rzęsach. Sprawi, że Twoje spojrzenie będzie głębsze i bardziej wyraziste. Pracując na produktach najwyższej jakości marki Noble Lashes Zapewnimy, że Twoja stylizacja będzie wyglądała lekko i naturalnie.

Założenie

140 zł

Uzupełnienie od

90 zł

PRESTIZ ZDJECIE
PRESTIZ ZDJECIE
PRESTIZ ZDJECIE
02
Henna

Henna to naturalna metoda podkreślania rzęs oraz wyrównywania brwi. Krótki zabieg, który nada spojrzeniu głębię i wyrazistość. Polecany dla osób o jasnej lub średnio ciemnej oprawie oczu. Sprawia on, że oczy stają się wyraźniejsze i nie trzeba codziennie używać tuszu do rzęs. Po hennie brwi zaleca się wykonać także ich regulację. Kolor brwi można poprawiać co dwa tygodnie. Rzęsy nie wymagają tak częstego farbowania, wystarczy jeden zabieg w miesiącu.

Henna brwi i rzęs z regulacją brwi woskiem

27 zł

Henna brwi i rzęs z regulacją brwi

25 zł

Henna brwi i rzęs bez regulacji

20 zł

Henna brwi z regulacją pęsetą

18 zł

Henna brwi z regulacją woskiem

20 zł

Henna brwi bez regulacji

14 zł

Henna rzęs z regulacją brwi

19 zł

Henna rzęs

14 zł

Regulacja brwi woskiem

10 zł

Regulacja brwi pęsetą

8 zł

03
TRWAŁA NA RZĘSY- NATURALNY LIFTING RZĘS

Trwała na rzęsy to krótki zabieg, który naturalnie podkręci Twoje rzęsy. Poprzez trwałe uformowanie rzęs oczy sprawiają ważenie większych i promiennych. Zabieg wykonywany jest  na każdej długości rzęs.  Już jeden zabieg podwinie Twoje rzęsy na 6-8 tygodni.

Henna rzęs GRATIS !!

TRWAŁA NA RZĘSY

60 zł

PRESTIZ ZDJECIE
PRESTIZ ZDJECIE
04
DEPILACJA WOSKIEM

Depilacja woskiem to zabieg polegający na usunięciu zbędnego owłosienia na twarzy i ciele za pomocą ciepłego wosku. Do depilacji stosujemy kremowy wosk o niskiej temperaturze topnienia, który usuwa łodygę włosa, pozostawiając nienaruszony korzeń. Metoda ta ma wiele zalet - odrastające włoski są po każdym kolejnym zabiegu coraz słabsze, a efekt utrzymuje się znacznie dłużej niż po zwykłym goleniu, zazwyczaj przez ok. 3-4 tygodnie, w zależności od typu włosa. Po 3 tygodniach włosy zaczynają być widoczne, po ok. 4 tygodniach depilację należy powtórzyć. 

Wąsik

12 zł

Wąsik i broda

15 zł

Wąsik, broda i boki

22 zł

Pachy

30 zł

Bikini

30 zł

Łydki

45 zł

Nogi (całe)

75 zł

Ręce (do wysokości łokcia)

30 zł

Ręce (całe)

40 zł

Klatka piersiowa

40 zł

Plecy

50 zł

05
Makijaż

Idealny makijaż to taki, który jest niewidoczny. Powinien pasować nie tylko do typu urody, ale również do charakteru i temperamentu osoby, która go nosi, ponieważ ma się w nim czuć naturalnie piękna. Dlatego każdą zmianę tworzymy razem z Klientką, tak aby uzyskać najlepszy efekt i wydobyć największe zalety jej urody, a ukryć ewentualne niedoskonałości.

Makijaż na "wielkie wyjścia" poprzedzony jest makijażem próbnym. Wykonujemy go najlepszymi, gwarantującymi jakość i trwałość,  produktami luksusowych marek, takich jak Glazel, Kryolan, Lancôme, Dior czy Artdéco.

Makijaż dzienny

50 zł

Makijaż wieczorowy/ślubny

60 zł

Kępki rzęs (1 kępka)

2 zł

Rzęsy na pasku

60 zł

PRESTIZ liście