slajd PRESTIZ
01
VELVET BODY

Pierwszy etap to peeling solny całego ciała, dzięki któremu skóra zostanie oczyszczona z martwego naskórka, a tym samym stanie się gładka i aksamitna. Następnie, w gabinecie jacuzzi, czeka ciepła kąpiel, która jest przygotowaniem do wyjątkowego masażu relaksacyjnego całego ciała. Masaż przy muzyce kojącej zmysły zapewni fizyczne odprężenie i napełni umysł pozytywną energią. Na zakończenie w całe ciało zostanie wmasowany odżywczy krem nawilżający, który nada mu aksamitną gładkość.

Czas: 2 godz. 10 min.

220 zł

PRESTIZ ZDJECIE
PRESTIZ ZDJECIE
PRESTIZ ZDJECIE
02
CHWILA RADOŚCI

Chwila Radości rozpoczyna się od peelingu solnego całego ciała, podczas którego skóra zostaje oczyszczona z martwego naskórka, a tym samym staje się gładka i aksamitna. Następnie, w gabinecie jacuzzi czeka ciepła kąpiel, która przygotuje ciało do niezwykłego orientalnego masażu JAMBIRA PINDA SWEDA z użyciem gorących stempli wypełnionych cytryną i wiórkami kokosowymi, które zmieszane są ze specjalnym olejem. Masaż ten to tradycyjny masaż ajurwedyjski mający za zadanie redukcję tkanki tłuszczowej, oczyszczenie organizmu z toksyn, poprawienie stanu i napięcia skóry, a dodatkowo jest skutecznym masażem relaksacyjnym.

Czas: 2 godz.

310 zł

03
KURACJA RELAKSACYJNA

Kuracja Relaksacyjna to seria zabiegów rozpoczynająca się peelingiem solnym całego ciała, w czasie którego skóra zostaje oczyszczona z martwego naskórka, staje się gładka i aksamitna. Po peelingu, w gabinecie jacuzzi czeka gorąca kąpiel, która przygotowuje ciało do orientalnego masażu STONE THERAPY przy użyciu gorących kamieni półszlachetnych. Masaż ten wprawia organizm w stan głębokiego relaksu, niweluje napięcia mięśniowe i przyjemnie rozgrzewa ciało. Na zakończenie wykonuje się masaż twarzy poprawiający mikrokrążenie i pobudzający skórę do regeneracji.

Czas: 2 godz. 20 min.

300 zł

PRESTIZ ZDJECIE
PRESTIZ ZDJECIE
04
CZEKOLADOWY RELAKS

Ten aromatyczny i wyjątkowo przyjemny zabieg rozpoczyna się peelingiem solnym całego ciała, dzięki któremu skóra zostanie oczyszczona z martwego naskórka, a tym samym stanie się gładka i aksamitna. Po peelingu, w gabinecie jacuzzi czeka gorąca kąpiel, która przygotowuje ciało do wyjątkowego masażu kalifornijskiego na bazie rozgrzanej czekolady. Pachnący masaż całego ciała z użyciem 100% masy kakaowej wzmaga witalność, poprawia jakość skóry, odżywia i witalizuje organizm. Masaż niweluje stres, napięcie i zmęczenie, a zapach czekolady połączony z dotykiem wprawia w stan błogiego relaksu. Ciało z nałożoną czekoladą - maską CHOCO SPA, chłonie zawarte w czekoladzie witaminy, sole mineralne oraz antyoksydanty. Na zakończenie w całe ciało wmasowywany jest odżywczy krem pielęgnacyjny - mus czekoladowy. Skóra staje się gładka, lśniąca i sprężysta. Cały zabieg poprawia samopoczucie, działa antydepresyjnie i odprężająco pobudzając organizm do produkcji endorfin.

Czas: 2 godz 20 min.

310 zł

05
BEAUTY PLUS

Pakiet Beauty Plus to seria zabiegów rozpoczynająca się od peelingu solnego całego ciała, dzięki któremu skóra jest oczyszczana z martwego naskórka, a tym samym staje się gładka i aksamitna. Po peelingu, w gabinecie jacuzzi czeka gorąca kąpiel, która przygotowuje ciało do efektywniejszego wchłonięcia maski z mikronizowanych alg, która dzięki dużej zawartości aminokwasów, protein i witamin bardzo silnie nawilża i ujędrnia skórę, nadając jej elastyczność i miękkość w dotyku. Po zmyciu maski wykonywany jest tradycyjny masaż hawajski LOMI LOMI, który daje uczucie głębokiego odprężenia i błogostanu. Masaż wykonywany na bazie oleju kokosowego, przy użyciu charakterystycznych technik, takich jak masowanie przedramionami i wykonywanie tanecznych ruchów sprawia, że zabieg jest wyjątkowo harmonijny i relaksujący. Masaż Lomi Lomi pomaga osiągnąć równowagę pomiędzy ciałem, duchem i umysłem.

Czas: 2 godz. 45 min.

350 zł

06
NEW LIFE (PROGRAM PO CIĄŻY)

Wyjątkowy program rewitalizujący dla Pań rozpoczynający się od peelingu solnego całego ciała, dzięki któremu skóra zostanie oczyszczona z martwego naskórka, a tym samym stanie się gładka i aksamitna. Po peelingu, w gabinecie jacuzzi czeka ciepła kąpiel. Następnym etapem jest nałożenie na całe ciało wzmacniającej maski odżywczej Body Algum zawierającej morski kolagen, olej winogronowy i olejek lawendowy, które poprawiają nawilżenie, a pośrednio także jędrność i elastyczność skóry. Maska znakomicie wpływa na kondycję skóry, wzmacniając ją i regenerując. Po masce wykonywany jest masaż modelujący sylwetkę, z doborem odpowiednich technik wpływających na poprawę elastyczności i jędrności skóry. Następnie w całe ciało wmasowany zostaje super aktywny krem wzmacniający, którego głównym zadaniem jest poprawienie gęstości i struktury skóry. Na końcu wykonywany jest masaż twarzy, poprawiający mikrokrążenie i pobudzający skórę do odnowy biologicznej.

Czas: 2 godz. 30 min.

300 zł

07
KOMPLEKSOWA ODNOWA

Specjalna propozycja dla Pań, rozpoczynająca się od peelingu solnego całego ciała, dzięki któremu skóra zostanie oczyszczona z martwego naskórka, a tym samym stanie się gładka i aksamitna. Następnie, w gabinecie jacuzzi, czeka ciepła kąpiel, która jest przygotowaniem do wyjątkowego masażu relaksacyjnego całego ciała. Po masażu wykonywany jest masaż twarzy poprawiający mikrokrążenie i pobudzający skórę do odnowy biologicznej. Masaż twarzy zwiększa skuteczność nałożonej następnie maski algowej, która łagodzi podrażnienia, stymuluje procesy regeneracyjne i odżywia skórę, efektem czego jest jej rozświetlenie i gładkość. Następnie wykonywany jest manicure i pedicure. Wszystko zakończone jest całościowym zabiegiem upiększającym twarzy - henną brwi i ich regulacją, dzięki czemu oczy staną się wyraźniejsze i ładnie podkreślone.

Czas: 4 godz. 35 min.

385 zł

08
DOTYK LUKSUSU

Kompozycja luksusowych zabiegów dla Pań, rozpoczynająca się zabiegiem na twarz z maską kolagenową. To prawdziwy zastrzyk młodości dla skóry. Głęboko nawilża, wygładza, rozjaśnia i napina skórę. Spłyca zmarszczki, dając uczucie liftingu. Ten wyjątkowy zabieg daje spektakularne rezultaty już po pierwszym zastosowaniu. Jego efekt trwa jeszcze przez wiele tygodni. Szczególnie polecamy go przed "wielkim wyjściem". Następnie wykonywany jest manicure i pedicure hybrydowy. Wszystko zakończone jest całościowym zabiegiem upiększającym twarzy - henną brwi i ich regulacją, dzięki czemu oczy staną się wyraźniejsze i ładnie podkreślone. Kolejnym etapem pakietu są zabiegi w strefie SPA, rozpoczynające się od peelingu solnego całego ciała, dzięki któremu skóra zostanie oczyszczona z martwego naskórka, a tym samym stanie się gładka i aksamitna. Po peelingu, w gabinecie jacuzzi czeka gorąca kąpiel, która przygotowuje ciało do efektywniejszego wchłonięcia maski z mikronizowanych alg. Maska ta dzięki dużej zawartości aminokwasów, protein i witamin bardzo silnie nawilża i ujędrnia skórę, nadając jej elastyczność i miękkość w dotyku. Po zmyciu maski wykonywany jest orientalny masaż hawajski LOMI LOMI, dający uczucie głębokiego odprężenia i błogostanu. Masaż wykonywany na bazie oleju kokosowego, przy użyciu charakterystycznych technik, takich jak masowanie przedramionami i wykonywanie tanecznych ruchów sprawia, że zabieg jest wyjątkowo harmonijny i relaksujący. Masaż Lomi Lomi pomaga osiągnąć równowagę pomiędzy ciałem, duchem i umysłem.

6 godz. 30 min.

800 zł

PRESTIZ liście