slajd PRESTIZ
01
VELVET BODY

Pierwszy etap to peeling solny całego ciała, dzięki któremu skóra zostanie oczyszczona z martwego naskórka, a tym samym stanie się gładka i aksamitna. Następnie, w gabinecie jacuzzi, czeka ciepła kąpiel, która jest przygotowaniem do wyjątkowego masażu relaksacyjnego całego ciała. Masaż przy muzyce kojącej zmysły zapewni fizyczne odprężenie i napełni umysł pozytywną energią. Na zakończenie w całe ciało zostanie wmasowany odżywczy krem nawilżający, który nada mu aksamitną gładkość.

Czas: 2 godz. 10 min.

220 zł

PRESTIZ ZDJECIE
PRESTIZ ZDJECIE
PRESTIZ ZDJECIE
02
CHWILA RADOŚCI

Chwila Radości rozpoczyna się od peelingu solnego całego ciała, podczas którego skóra zostaje oczyszczona z martwego naskórka, a tym samym staje się gładka i aksamitna. Następnie, w gabinecie jacuzzi czeka ciepła kąpiel, która przygotuje ciało do niezwykłego orientalnego masażu JAMBIRA PINDA SWEDA z użyciem gorących stempli wypełnionych cytryną i wiórkami kokosowymi, które zmieszane są ze specjalnym olejem. Masaż ten to tradycyjny masaż ajurwedyjski mający za zadanie redukcję tkanki tłuszczowej, oczyszczenie organizmu z toksyn, poprawienie stanu i napięcia skóry, a dodatkowo jest skutecznym masażem relaksacyjnym.

Czas: 2 godz. 15 min.

310 zł

03
KURACJA RELAKSACYJNA

Kuracja Relaksacyjna to seria zabiegów rozpoczynająca się peelingiem solnym całego ciała, w czasie którego skóra zostaje oczyszczona z martwego naskórka, staje się gładka i aksamitna. Po peelingu, w gabinecie jacuzzi czeka gorąca kąpiel, która przygotowuje ciało do orientalnego masażu STONE THERAPY przy użyciu gorących kamieni półszlachetnych. Masaż ten wprawia organizm w stan głębokiego relaksu, niweluje napięcia mięśniowe i przyjemnie rozgrzewa ciało. Na zakończenie wykonuje się masaż twarzy poprawiający mikrokrążenie i pobudzający skórę do regeneracji.

Czas: 2 godz. 30 min.

300 zł

PRESTIZ ZDJECIE
PRESTIZ ZDJECIE
04
CZEKOLADOWY RELAKS

Ten aromatyczny i wyjątkowo przyjemny zabieg rozpoczyna się peelingiem solnym całego ciała, dzięki któremu skóra zostanie oczyszczona z martwego naskórka, a tym samym stanie się gładka i aksamitna. Po peelingu, w gabinecie jacuzzi czeka gorąca kąpiel, która przygotowuje ciało do wyjątkowego masażu kalifornijskiego na bazie rozgrzanej czekolady. Pachnący masaż całego ciała z użyciem 100% masy kakaowej wzmaga witalność, poprawia jakość skóry, odżywia i witalizuje organizm. Masaż niweluje stres, napięcie i zmęczenie, a zapach czekolady połączony z dotykiem wprawia w stan błogiego relaksu. Ciało z nałożoną czekoladą - maską CHOCO SPA, chłonie zawarte w czekoladzie witaminy, sole mineralne oraz antyoksydanty. Na zakończenie w całe ciało wmasowywany jest odżywczy krem pielęgnacyjny - mus czekoladowy. Skóra staje się gładka, lśniąca i sprężysta. Cały zabieg poprawia samopoczucie, działa antydepresyjnie i odprężająco pobudzając organizm do produkcji endorfin.

Czas: 2 godz 40 min.

310 zł

05
BEAUTY PLUS

Pakiet Beauty Plus to seria zabiegów rozpoczynająca się od peelingu solnego całego ciała, dzięki któremu skóra jest oczyszczana z martwego naskórka, a tym samym staje się gładka i aksamitna. Po peelingu, w gabinecie jacuzzi czeka gorąca kąpiel, która przygotowuje ciało do efektywniejszego wchłonięcia maski z mikronizowanych alg, która dzięki dużej zawartości aminokwasów, protein i witamin bardzo silnie nawilża i ujędrnia skórę, nadając jej elastyczność i miękkość w dotyku. Po zmyciu maski wykonywany jest tradycyjny masaż hawajski LOMI LOMI, który daje uczucie głębokiego odprężenia i błogostanu. Masaż wykonywany na bazie oleju kokosowego, przy użyciu charakterystycznych technik, takich jak masowanie przedramionami i wykonywanie tanecznych ruchów sprawia, że zabieg jest wyjątkowo harmonijny i relaksujący. Masaż Lomi Lomi pomaga osiągnąć równowagę pomiędzy ciałem, duchem i umysłem.

Czas: 2 godz. 45 min.

350 zł

06
NEW LIFE (PROGRAM PO CIĄŻY)

Wyjątkowy program rewitalizujący dla Pań rozpoczynający się od peelingu solnego całego ciała, dzięki któremu skóra zostanie oczyszczona z martwego naskórka, a tym samym stanie się gładka i aksamitna. Po peelingu, w gabinecie jacuzzi czeka ciepła kąpiel. Następnym etapem jest nałożenie na całe ciało wzmacniającej maski odżywczej Body Algum zawierającej morski kolagen, olej winogronowy i olejek lawendowy, które poprawiają nawilżenie, a pośrednio także jędrność i elastyczność skóry. Maska znakomicie wpływa na kondycję skóry, wzmacniając ją i regenerując. Po masce wykonywany jest masaż modelujący sylwetkę, z doborem odpowiednich technik wpływających na poprawę elastyczności i jędrności skóry. Następnie w całe ciało wmasowany zostaje super aktywny krem wzmacniający, którego głównym zadaniem jest poprawienie gęstości i struktury skóry. Na końcu wykonywany jest masaż twarzy, poprawiający mikrokrążenie i pobudzający skórę do odnowy biologicznej.

Czas: 2 godz. 30 min.

300 zł

07
KOMPLEKSOWA ODNOWA

Specjalna propozycja dla Pań, rozpoczynająca się od peelingu solnego całego ciała, dzięki któremu skóra zostanie oczyszczona z martwego naskórka, a tym samym stanie się gładka i aksamitna. Następnie, w gabinecie jacuzzi, czeka ciepła kąpiel, która jest przygotowaniem do wyjątkowego masażu relaksacyjnego całego ciała. Po masażu wykonywany jest masaż twarzy poprawiający mikrokrążenie i pobudzający skórę do odnowy biologicznej. Masaż twarzy zwiększa skuteczność nałożonej następnie maski algowej, która łagodzi podrażnienia, stymuluje procesy regeneracyjne i odżywia skórę, efektem czego jest jej rozświetlenie i gładkość. Następnie wykonywany jest manicure i pedicure. Wszystko zakończone jest całościowym zabiegiem upiększającym twarzy - henną brwi i ich regulacją, dzięki czemu oczy staną się wyraźniejsze i ładnie podkreślone.

Czas: 4 godz. 35 min.

385 zł

PRESTIZ liście