slajd PRESTIZ
slajd PRESTIZ
01
AROMATYCZNE ODPRĘŻENIE DLA DWOJGA Z HYDROTERAPIĄ

Seria trzech wyjątkowych zabiegów dla Dwojga rozpoczynająca się peelingiem solnym całego ciała, w czasie którego skóra zostaje oczyszczona z martwego naskórka, staje się gładka i aksamitna. Po peelingu, w gabinecie jacuzzi czeka na Państwa gorąca kąpiel, która przygotowuje ciało do orientalnego masażu ŚWIECĄ AROMATERAPEUTYCZNĄ. Magiczny rytuał z użyciem wosku, który po zapaleniu świecy zamienia się w ciepły, aromatyczny olej, nie tylko dodaje energii, ale również wprowadza w stan głębokiego relaksu. Przyjemny zapach świecy sprawia, że masaż staje się wyjątkowym przeżyciem.

2 godz. 10 min.

440 zł

PRESTIZ ZDJECIE
PRESTIZ ZDJECIE
PRESTIZ ZDJECIE
02
RELAKS DLA DWOJGA Z HYDROTERAPIĄ

To seria zabiegów dla Dwojga rozpoczynający się od całościowego peelingu, podczas którego skóra zostaje oczyszczona z martwego naskórka, a tym samym staje się gładka i aksamitna. Po peelingu, w gabinecie jacuzzi czeka na Państwa ciepła kąpiel. Następnie wykonywany jest masaż relaksacyjny całego ciała, który znakomicie rozluźnia mięśnie, odpręża ciało i napełnia umysł pozytywną energią. Po masażu w ciało zostaje wmasowany odżywczy krem nawilżający, który nadaje mu aksamitną gładkość.

Czas: 2 godz. 10 min.

330 zł

03
CZEKOLADOWA EUFORIA DLA DWOJGA

Aromatyczny rytuał dla Dwojga rozpoczynający się zabiegiem całościowego kremowego peelingu z biolipidami, na bazie czerwonych alg i kwasów owocowych. Dzięki niemu skóra zostanie pozbawiona martwego naskórka, dzięki czemu stanie się miękka i gładka. Po zabiegu czeka na Państwa ciepły prysznic, a następnie we wspólnym gabinecie na całe ciało zostaje nałożona rozgrzana czekolada i wykonywany jest masaż kalifornijski. Pachnący masaż całego ciała z użyciem 100% masy kakaowej wzmaga witalność, poprawia jakość skóry, odżywia i witalizuje organizm. Masaż niweluje stres, napięcie i zmęczenie, a zapach czekolady połączony z dotykiem wprawia w stan błogiego relaksu. Ciało z nałożoną czekoladą - maską CHOCO SPA, chłonie zawarte w czekoladzie witaminy, sole mineralne oraz antyoksydanty. Na zakończenie w całe ciało wmasowywany jest odżywczy krem pielęgnacyjny - mus czekoladowy. Skóra staje się gładka, lśniąca i sprężysta. Cały zabieg poprawia samopoczucie, działa antydepresyjnie i odprężająco pobudzając organizm do produkcji endorfin.

Czas: 1 godz. 45 min.

320 zł

PRESTIZ ZDJECIE
PRESTIZ ZDJECIE
04
CZEKOLADOWA EUFORIA DLA DWOJGA Z HYDROTERAPIĄ

Ten aromatyczny, wyjątkowo przyjemny zabieg dla Dwojga rozpoczyna się peelingiem solnym całego ciała, dzięki któremu skóra zostanie oczyszczona z martwego naskórka, a tym samym stanie się gładka i aksamitna. Po peelingu, w gabinecie jacuzzi czeka na Państwa gorąca kąpiel, która przygotowuje do wyjątkowego masażu kalifornijskiego na bazie rozgrzanej czekolady. Pachnący masaż całego ciała z użyciem 100% masy kakaowej wzmaga witalność, poprawia jakość skóry, odżywia i witalizuje organizm. Masaż niweluje stres, napięcie i zmęczenie, a zapach czekolady połączony z dotykiem wprawia w stan błogiego relaksu. Ciało z nałożoną czekoladą - maską CHOCO SPA, chłonie zawarte w czekoladzie witaminy, sole mineralne oraz antyoksydanty. Na zakończenie w całe ciało wmasowywany jest odżywczy krem pielęgnacyjny - mus czekoladowy. Skóra staje się gładka, lśniąca i sprężysta. Cały zabieg poprawia samopoczucie, działa antydepresyjnie i odprężająco pobudzając organizm do produkcji endorfin. Jest wykonywany we wspólnym gabinecie, przy kojącej zmysły muzyce oraz przy blasku świec.

Czas: 2 godz. 20 min.

440 zł

05
STONE THERAPY DLA DWOJGA Z HYDROTERAPIĄ

Seria trzech wyjątkowych zabiegów dla Dwojga rozpoczynająca się peelingiem solnym całego ciała, w czasie którego skóra zostaje oczyszczona z martwego naskórka, staje się gładka i aksamitna. Po peelingu, w gabinecie jacuzzi czeka na Państwa gorąca kąpiel, która przygotowuje ciało do orientalnego masażu STONE THERAPY przy użyciu gorących kamieni półszlachetnych. Masaż ten wykonywany jest we wspólnym gabinecie i wprawia organizm i duszę w stan głębokiego relaksu, niweluje napięcia mięśniowe i przyjemnie rozgrzewa ciało. Gorące kamienie stanowią wspaniały sposób na poczucie więzi z naturą.

Czas: 2 godz. 10 min.

400 zł

06
STONE THERAPY DLA DWOJGA

Oddajcie się holistycznej ceremonii wellness inspirowanej technikami Wschodu! Masaż kamieniami, stosowany na twarz i ciało, ma działanie witalizujące i lecznicze, oddziałuje na cały organizm stanowiąc element energizujący dla każdego rodzaju skóry. Masaż wykonywany jest gorącymi i zimnymi kamieniami bazaltowymi i półszlachetnymi, które mają niepowtarzalną strukturę i są przyjemne w dotyku. To dotyk spokoju dla zapracowanych i zestresowanych osób. Podczas zabiegu łagodzone są napięcia mięśni, a stres i zmęczenie znikają.

Masaż wykonuje się na całym ciele.

Czas: 1 godz. 30 min.

260 zł

07
MASAŻ ŚWIECĄ AROMATERAPEUTYCZNĄ DLA DWOJGA

Masaż świecą to zabieg łączący w sobie oddziaływanie ciepłego wosku świecy z aromaterapią.

Magiczny rytuał z użyciem wosku, który po zapaleniu świecy zamienia się w ciepły, aromatyczny olej, nie tylko dodaje energii, ale również wprowadza w stan głębokiego relaksu. Przyjemny zapach świecy sprawia, że masaż staje się wyjątkowym przeżyciem.

Świece do masażu są zrobione w 100% z naturalnych składników. Po podgrzaniu idealnie rozprowadzają się na skórze, efektywnie odżywiając ją i wygładzając.

Masaż świecą pobudza krążenie i procesy regeneracyjne w skórze, czym sprawia, że staje się ona idealnie miękka i gładka.  Przeznaczony jest do każdego typu skóry, która potrzebuje nawilżenia i wygładzenia oraz uzupełnienia lipidów, a dodatkowo zapewnia osiągnięcie głębokiego relaksu i usuwa stres. W szerokiej gamie zapachów, każdy znajdzie ten wyjątkowy, który sprawi, że zabieg stanie się niezwykłą ceremonią dla duszy i ciała. 

Czas: 1 godz.

240 zł

PRESTIZ liście